Dronai aplinką reprezentuoja kur kas įdomiau nei įprasta foto technika. Ir jei tą vertinate, nepasikliaukite tik drono nuoma. Drono nuoma kartu su patyrusiu pilotu Jums užtikrins kur kas geresnę kokybę bei trokštamą rezultatą.

Geriausios drono  nuotraukos iš viršaus padaromos sertifikuotų ir patyrusių pilotų. Visuomet įvertiname oro sąlygas, paros laiką, atsižvelgiame į apšvietimą, reikiamą stilių, aplinką. Mūsų dronai atsparūs vėjui, gali naudoti specialius šviesos filtrus, ore būti ilgai, tiek, kiek reikia. Esant poreikiui, dirbame komandose, sukuriame reklaminius vaizdo klipus su ar be 3D elementų.

Nuotrauka su dronu
Ribų žymėjimas Nuotrauka su dronu

Drono pagalba galime pasiekti įvairiausius taškus mus supančioje aplinkoje. Išskirtiniai, nestandartiniai stebėjimo rakursai visais laikais sudarė kino filmų ir kokybiškos fotografijos esmę. Filmavimas dronu, drono nuotraukos iš paukščio skrydžio leis pažįstamus gamtos peizažus ar architektūros statinius pamatyti kita perspektyva.

LIetuva savo gamta yra išskirtinė, tad dažnai pakanka vos penkiolikos minučių skrydžio, kad jos fone gimtų kvapą gniaužiančios nuotraukos iš oro su Jūsų artimųjų, draugų, sklypų, pastatų, kitų NT objektų, ar reklaminiais prekių vaizdais. Dar keletą valandų juos redaguojame, koreguojame, vizualizuojame, tinkamai išrūšiuojame, sumontuojame ir išsiunčiame Jums.

Užsakius paslaugą, į objektus nuvykstame savarankiškai arba dalyvaujame kartu. Nuotraukos ar filmas atsiunčiamas tą pačią arba 1 dieną po paslaugos atlikimo.

Nuotrauka su dronu
Nuotrauka su dronu

Mūsų komandos pagrindinis tikslas – maksimaliai atliepti klientų lūkesčius, suteikiant jam aukščiausios kokybės foto, video medžiagą. Nuotraukos dydis, spalviniai, kiti parametrai atitinkamai parenkami  ir paruošiami naudoti pagal Jūsų poreikius.

Drono paslaugos

Aukščiausios raiškos, dinaminio diapazono RAW / HDR plataus kampo nuotraukos ir 4K, Ultra HD filmavimas, virtualūs turai, video turai iš oro pažangiausiais DJI dronais, kitos drono paslaugos.

Mūsų darbus galite naudoti ne tik elektroninėje erdvėje, skelbimams, internetiniams tinklalapiams, socialiniams tinklams, bet ir spaudai, plakatams, reklamai.

Galite būti ramūs, nes esame sertifikuoti, vadovaujamės dronų naudojimo taisyklėmis, laikomės teisinių  reikalavimų, pagal teritorijos pobūdį apgalvojame technines bei praktines puses, kurias turi atitikti fotografavimas, filmavimas su dronu.

nuotraukas filmai iš oro Fotografija filmai dronais oro Fotografija filmai dronu oro Fotografija filmai dronais oro d s f  y r f efwac wf a  gr   Fotografija filmai dronais oro  a.b.c.d.Howevere.f.g..yhHowevert.fd.Howeverds.h.j.Howeversg.a..g.thr.a.eHnuotraukas filmai iš oroowever.b..t.r..s.ger.therefore.However..rtjh..a.g..th.resh.eth.rht..hs.h.rwth.rhjt.s f g  d s d f g h h y y t t r e  e w   d d f  g h h  y  f d ddd frr nuotraukas filmai iš oro e eg g t gesg g rg rg e g e g erg e Honuotraukas filmai iš oro  nuotraukas filmai iš oro ewf  ewe fwef we fw we fw ewe ee e   e ee  e e e ee

Nuotrauka su dronu